דלג לתוכן הראשי

מנורות לילה לילדים

מנורות לילה – כי לילד שלכם מגיע הטוב ביותר

אלמנטים רבים מעידים על פערי התרבות בין הילדים של היום לאלו של לפני 20-30 שנה. אחד מהם הוא הזמן בו הם מבלים בביתם, בחדרם, אל מול מסכי המחשב, הטלוויזיה והמעטים מביניהם – מול מילות הספרים. בשינויי הרגלי תרבות הפנאי של הילדים כרוך מאמץ מוגבר של עיניהם, אל מול דור העבר, ש"אימץ" עיניו במשחקי כדור ומחבואים. בשורות הקרובות נראה כיצד אתם, ההורים, תוכלו לרכוש מנורות לילה מעוצבות, שכל ילד וילדה אוהבים, ושמבוגרים יודעים שהן שומרות היטב על עיניי הילדים.

דגמים בולטים של מנורות לילה

תחום מנורות הלילה מציג קשת אדירה של דגמים, סגנונות, רמות איכות ומחירים. ניתן למצוא מנורות בעשרות שקלים בודדים, אך הללו לבטח לא יחזיקו מעמד זמן רב, ועלולות לסכן את בריאות העיניים של ילדכם. האופציה האידיאלית היא של מנורות לילה מעוצבות ואיכותיות, שיישארו עם ילדכם לאורך זמן וישתלבו היטב בחלל המדובר. ודאי תשמחו לדעת שמאז שאתם הייתם ילדים, עולם הדמויות הנערצות על הילדים השתנה מעט,.אבל ישנם דמויות שמלוות גם אותנו בילדות וגם את ילדינו אז תנו הרבה כבוד למנורות לילה מעוצבות הדמות שאין ילד או הורים שלא יאהבו..

* מנורת הנסיך הקטן – הנסיך חי על אסטרואיד קטן בו ישנם שושנה אחת ושלושה ערי געש ומשם יוצא על פי ספרו של אנטואן דה סנט אכזופרי לגלות עולמות אחרים.

* מנורת "נאנוק" – היו אלה אורות זוהר הקוטב שיצרו על פי האגדה את דובי הקוטב הלבנים להזכיר לעולם את יופים של המרחבים המכוסים בשלג התמיד. הדובונים שנקראו "נאנוק" שחו לחופים אחרים פגשו בני אדם והתאהבו בילדים.כן גם הילדים התאהבו בהם.

* מנורת "מיפי" – מיפי הארנבת המתוקה מספורי הילדים של דיק ברונה נולדה על גבעות החול של אגמונד על חוף הים הצפוני בצפון הולנד.ומאז הפכה לדמות המסמלת לילדי העולם טוב לב,שמירה על האקולוגיה ועזרה לחלשים ומשמשת כדמות המלווה קמפיינים של יוניצ'ף.

* מנורת אננה – כולם מכירים את העננים ממטירי הגשם אשר מתעבים והופכים לאפורים.אבל לפעמים הם נשארים לבנים הרוח והשמש אוספים אותם יחד ואז אחרי 22 חודשים נולד להם פילון ענן.הפילון נראית כמו כל פילון אחרת רק שהיא לבנה.

* מנורת קוקשי – בהרים מכוסי הערפל בצפון יפן גרה ילדה קטנה הנקראת קוקשי. האגדה מספרת שהיא מביאה מזל טוב ובכל פעם שנולד תינוק חדש ההורים מזמינים את קוקשי בכדי לברכו ולחלוק את אהבתה.
סינון ומיון ›
תקנון
1. מבוא
תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין חברת פלייטווטש בע"מ באמצעות חנות וירטואלית "Toy-box.co.il" לבין קהל לקוחותיה בכפוף לכללי תקנון זה.
האתר משמש כחנות וירטואלית לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל.
רשאים לרכוש בחנות בני 18 ומעלה, בעלי תא אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעלי כתובת מגורים בישראל אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל
תנאי מוקדם לתוקף ביצוע הקניה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה.
מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.
הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.

2.פרטי משתמש
החנות תאפשר לך לרכוש מוצרים בדרך נוחה, קלה ומהירה במחירים אטרקטיביים.
בעת ביצוע עסקה באתר המשתמש יידרש להזין בממשק הקניה את פרטיו כנדרש המשתמש מאשר כי הפרטים שהוזנו הינם נכונים, מלאים ומדוייקים,ומסכים כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשית על פי רצונו ובהסכמתו.

ככל שהפרטים שימסרו יהיו שגויים או לא מדויקים חברת פלייטווטש בע"מ לא תוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. המשתמש מצהיר ומאשר כי ידוע לו שמסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית וכי נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים אזרחיים ופליליים, לרבות תביעות בגין נזקים שיגרמו לפלייטווטש בע"מ בשל כך.

3.ביצוע רכישה באתר
המכירה באתר הינה מכירה במחיר קבוע מראש עד גמר המלאי.במקרה של מכירה המתבצעת ולאחריה מתברר שאזל המלאי אז חברת פלייטווטש בע"מ תודיע בדואר אלקטרוני לרוכש בתוך שלושה ימי עסקים ממועד אישור פרטי הלקוח ע"י חברת האשראי ותאפשר לרוכש לבחור מוצרים חילופי או לבטל את העסקה.
התשלומים באתר יבוצעו בכרטיס אשראי בלבד. ללקוחות האוספים את המוצרים במחסן החברה נאפשר תשלום במזומן.
המשתמש ימסור את פרטיו האישיים הנדרשים לשם ביצוע העסקה והמשלוח
חברת פלייטווטש בע"מ תאמת את פרטי הלקוח עם חברת האשראי ורק לאחר קבלת אישור חברת האשראי תאושר ההזמנה.
במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי חברת האשראי יקבל מבצע הקניה הודעה מתאימה.