דלג לתוכן הראשי

טיפים לעיצוב הבית

כולנו היינו רוצים להרגיש בבית במקום בו אנחנו חיים ומבלים כל כך הרבה שעות יקרות ומשמעותיות. היינו רוצים שהבית שלנו ישקף את מי שאנחנו, את איך שאנחנו רואים את העולם, את הטעם ואת ההעדפות שלנו.

רבים טועים לחשוב שבשביל להגשים את המטרה הזו עלינו לשבור קופת חיסכון ולעצב את הבית מאפס, או שמדובר במשימה קשה, מעיקה וארוכה. אבל לא כך הוא. ישנן דרכים לעצב את הבית בצורה מדויקת, בלי להוציא יותר מדי כסף ובלי להיכנס לפרויקט מתיש וארוך טווח.

 

 

קבלו כמה טיפים מצוות טוי-בוקס לעיצוב הבית בקלות ובזול.

לצבוע קיר בסלון

תופתעו לגלות כמה הבדל קיר אחד עושה. במקום להיות מוקפים בארבע קירות לבנים, אחד מהם מלא בצבע – אדום, כתום, צהוב, ירוק, מה שבא לנו. בבת אחת, כל החדר מתעורר, נראה חי ונושם, ומשרה אווירה חיובית ומהנה.

מכיוון שחלק גדול מהזמן שאנחנו בבית אנחנו מבלים בסלון, מכיוון ששם אנחנו מארחים אורחים, אם אנחנו מתכוונים לצבוע קיר אחד בלבד, עדיף שזה יהיה שם. ההוצאה על הצבע והציוד לא גבוהה, ואנחנו יכולים לעשות את העבודה בעצמנו תוך שעתיים. כל מה שצריך לעשות הוא לקנות צבע, להזיז את הרהיטים, לכסות אותם בניילון, לדלל את הצבע – ואז לצבוע. חשוב כמובן לחכות שהצבע יתייבש ואז לעבור עליו בשכבה נוספת כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר

לתלות תמונה מגניבה או מעניינת

נישאר בסלון. אם אנחנו בוחרים תמונה שאנחנו אוהבים, לא בנאלית, מעניינת, שמושכת את תשומת הלב, בבת אחת אנחנו משנים את האיזון בחדר. אנחנו מוסיפים זיק, ניצוץ. העיניים לא נודדות מיד לטלוויזיה או לספריה, אלא לתמונה.

דרך התמונה אנחנו יכולים להביע רגש שחשוב לנו, מחשבה, תחושה, משהו מאיתנו. ישנם אינספור סוגים שונים של תמונות: ציורים, תצלומים, כיתובים; ובאינספור סגנונות: עכשווי, מודרני, רטרו, קלאסי, אווירתי, מסקרן, מרגש, מצחיק ומה לא.

ותמונה, כידוע, שווה אלף מילים.

night lamp

מנורת לילה לחדר שינה

עוד פתרון קטן, זול, לא מורכב ובמקרה הזה גם שימושי! רבים מעדיפים לא לתלות תמונות בחדר השינה ולהשאירו יותר נייטרלי, ויש מן ההיגיון בגישה הזו. תמונה בחדר השינה היא מחייבת, היא שם כשאנחנו ישנים, נחים או נמצאים ברגעים אינטימיים.

מצד שני, אם נוסיף מנורת לילה לחדר שינה , נכניס בו מידה של אופי, גם נמנע ממנו להפוך לסתמי, וגם נוסיף לחדר אור. בנוסף, מנורת הלילה יכולה כמובן לשמש אותנו כדי לקרוא לפני השינה. כשישנים בזוג במיטה לא ניתן להדליק את האור הרגיל בחדר מבלי להעיר, בין אם אנחנו רוצים לסדר קצת את החדר, לראות משהו או לקרוא. ואם המנורה גם יפה ומעניינת, בכלל הרווחנו.

לא להתפשר כשלא צריך

בסופו של דבר, לא כדאי להתפשר על איך שאנחנו מרגישים בבית וחשוב לגרום לעצמנו לחוש בו בנוח ולדעת שהוא חלק מאיתנו, שלוחה של מי שאנחנו שמציגה אותנו לכל מי שמגיע אלינו הביתה. מצד שני, מכיוון ששיפוצים ועיצובים עולים הרבה כסף, ועוד לא דיברנו על ההוצאה על אנשי המקצוע, לעיתים אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו את השינויים שהיינו רוצים לעשות. אבל אין זה אומר שצריך לוותר לחלוטין ולחיות בבית שלא כיף ונעים לנו בו. בעזרת כמה שינויים קלים, לא יקרים ושלא ייקחו לנו זמן רב מדי או יתישו אותנו.

אם תבחרו באחת מההצעות המופיעות כאן, גם תשיגו את המטרה לשנות את הבית לטעמכם וגם תעשו זאת בצורה קלה, פשוטה ומהירה. בהצלחה!

תקנון
1. מבוא
תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין חברת פלייטווטש בע"מ באמצעות חנות וירטואלית "Toy-box.co.il" לבין קהל לקוחותיה בכפוף לכללי תקנון זה.
האתר משמש כחנות וירטואלית לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל.
רשאים לרכוש בחנות בני 18 ומעלה, בעלי תא אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעלי כתובת מגורים בישראל אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל
תנאי מוקדם לתוקף ביצוע הקניה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה.
מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.
הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.

2.פרטי משתמש
החנות תאפשר לך לרכוש מוצרים בדרך נוחה, קלה ומהירה במחירים אטרקטיביים.
בעת ביצוע עסקה באתר המשתמש יידרש להזין בממשק הקניה את פרטיו כנדרש המשתמש מאשר כי הפרטים שהוזנו הינם נכונים, מלאים ומדוייקים,ומסכים כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשית על פי רצונו ובהסכמתו.

ככל שהפרטים שימסרו יהיו שגויים או לא מדויקים חברת פלייטווטש בע"מ לא תוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. המשתמש מצהיר ומאשר כי ידוע לו שמסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית וכי נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים אזרחיים ופליליים, לרבות תביעות בגין נזקים שיגרמו לפלייטווטש בע"מ בשל כך.

3.ביצוע רכישה באתר
המכירה באתר הינה מכירה במחיר קבוע מראש עד גמר המלאי.במקרה של מכירה המתבצעת ולאחריה מתברר שאזל המלאי אז חברת פלייטווטש בע"מ תודיע בדואר אלקטרוני לרוכש בתוך שלושה ימי עסקים ממועד אישור פרטי הלקוח ע"י חברת האשראי ותאפשר לרוכש לבחור מוצרים חילופי או לבטל את העסקה.
התשלומים באתר יבוצעו בכרטיס אשראי בלבד. ללקוחות האוספים את המוצרים במחסן החברה נאפשר תשלום במזומן.
המשתמש ימסור את פרטיו האישיים הנדרשים לשם ביצוע העסקה והמשלוח
חברת פלייטווטש בע"מ תאמת את פרטי הלקוח עם חברת האשראי ורק לאחר קבלת אישור חברת האשראי תאושר ההזמנה.
במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי חברת האשראי יקבל מבצע הקניה הודעה מתאימה.