דלג לתוכן הראשי

בלוג

חמש מנורות לילה שכל ילד היה רוצה לקבל

חמש מנורות לילה שכל ילד היה רוצה לקבל

הפחד מן החושך מסמן למעשה את החרדות הטבעיות שלנו מן הלא נודע, ילדים קטנים רבים כיום מתמודדים עם הפחד הזה על ידי שינה עם מכשיר הטלוויזיה דולק. שיטה זו אמנם עוזרת להם להירדם אך השינה שלהם אינה איכותית ובשנות ההתפתחות שינה בריאה הינה קריטית. מעבר לכך, הזמן הרב בו ילדים מאמצים את העיניים אל מול מסכים יכול לגרום להידרדרות של עצבי הראייה, זאת כמובן לצד העובדה שבמקרים רבים הצפייה במסך נעשית עם אורות כבויים. מנורות לילה הן דרך מצוינת להיפטר מבעיות וסכנות אלה, לעודד את ילדיכם לקרוא וכמובן להוסיף פריט עיצובי מקסים לחדר הילדים. באתר toy-box תוכלו למצוא מגוון של מנורות לילה אשר ישפרו את איכות החיים והבריאות של ילדיכם.


איך בוחרים תאורה לחדר ילדים?

איך בוחרים תאורה לחדר ילדים?

היות וחדרי הילדים משמשים אותם הרבה לאורך כל שנות החיים, יש להתאים אותם באופן מלא לצרכיהם המשתנים בכל גיל וגיל. הדבר נכון גם כאשר בוחרים ריהוט לחדרי ילדים וגם כאשר בוחרים תאורה. איך בוחרים תאורה לחדר ילדים ועל מה יש לשים דגש בעת הבחירה? הנה כמה טיפים נבחרים.


כיצד בוחרים מנורות לחדרי ילדים – טיפים לבחירה נכונה

כיצד בוחרים מנורות לחדרי ילדים – טיפים לבחירה נכונה

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מנורות לחדרי ילדים? כיצד מתאימים אותם נכון אל המרחב? והיכן אפשר לרכוש מנורות איכותיות לחדר הילדים?

ניתן למצוא כיום סגנונות שונים של מנורות לחדרי ילדים, ובעיקר בניגוד לעבר. חלק מהמנורות מתאימות לחדרים גדולים ומרווחים, וחלק לקטנים וצפופים. ישנן מנורות המעוצבות בסגנות מודרני מאד ואילו אחרות מעוצבות בסגנון "של פעם", סגנון הנחשב למבוקש ואהוב מאד כיום. לא פשוט לבחור מנורות לחדרי ילדים, ולא פשוט גם להתאים אותן נכון אל המרחב, אל חדר הילדים עצמו. אז, איך בכל זאת בוחרים נכון? לאילו נקודות יש להתייחס ומה כדאי לבדוק לפני הרכישה? הנה כמה טיפים לבחירה נכונה.


המדריך המלא: כך תבחרו מנורת לילה לילדים

המדריך המלא: כך תבחרו מנורת לילה לילדים

איך בוחרים מנורת לילה לילדים? מה חשוב לבדוק ומה כדאי לקחת בחשבון לפני שרוכשים אחת כזו?
לתאורה יש תפקיד חשוב מאד בשלב עיצוב החדר או המרחב כולו, ובמיוחד כשמדובר בחדרי ילדים. מנורת לילה היא אחד האלמנטים הבולטים בחדר ולא בכדי. היא יכולה לשרת את הילד לא רק לפני השינה והיא תורמת לא מעט לסביבה כולה. אפשר למצוא כיום מבחר של מנורות לילה, המתאימות לחדרי ילדים, חלקן מושקעות ומסוגננות מאד וחלקן פשוטות יותר.


מנורות לחדרי ילדים זה TOY-BOX

מנורות לחדרי ילדים זה TOY-BOX

לפני כמה עשרות שנים, ילדים היו מבלים את מרבית זמנם מחוץ לבית. מאז השתנו הרבה מאד דברים. הילד הממוצע בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים מבלה שעות ארוכות מדי ביום בחדר, אל מול מגוון הפיתויים שעומדים מולו: המשחקים השונים, מסכי הטלוויזיה, המחשב או אפילו הספרים. מה שחשוב להדגיש הוא שבמצב הדברים הנוכחי, עליכם לספק לילד שלכם את התנאים הטובים ביותר לביצוע הפעולות האלה מבלי שייגרם לו נזק.


תאורה לחדרי ילדים

תאורה לחדרי ילדים

חדרי ילדים הינם החדרים בהם ילדים מבלים לא מעט זמן ולכן חשוב לדאוג כי באותם חדרים תהיה תאורה. חדר ילדים אינו רק חדר בו הילדים משחקים אלא גם קוראים ספרים וישנים ולכן חשוב לדאוג לתאורה מתאימה.

מהי תאורה מתאימה? תאורה מתאימה הינה תאורה אשר מאפשרת לילד לראות טוב יותר. חשבו על כך, כמה נעים יהיה לילד שלכם להתכונן לקראת שינה כאשר החדר כולל מנורת לילה המאירה את החדר באור נעים ורך ומאפשרת לילד שלכם להיכנס למצב של שינה.


טיפים לעיצוב הבית

טיפים לעיצוב הבית

כולנו היינו רוצים להרגיש בבית במקום בו אנחנו חיים ומבלים כל כך הרבה שעות יקרות ומשמעותיות. היינו רוצים שהבית שלנו ישקף את מי שאנחנו, את איך שאנחנו רואים את העולם, את הטעם ואת ההעדפות שלנו.

רבים טועים לחשוב שבשביל להגשים את המטרה הזו עלינו לשבור קופת חיסכון ולעצב את הבית מאפס, או שמדובר במשימה קשה, מעיקה וארוכה. אבל לא כך הוא. ישנן דרכים לעצב את הבית בצורה מדויקת, בלי להוציא יותר מדי כסף ובלי להיכנס לפרויקט מתיש וארוך טווח.

תקנון
1. מבוא
תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין חברת פלייטווטש בע"מ באמצעות חנות וירטואלית "Toy-box.co.il" לבין קהל לקוחותיה בכפוף לכללי תקנון זה.
האתר משמש כחנות וירטואלית לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל.
רשאים לרכוש בחנות בני 18 ומעלה, בעלי תא אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעלי כתובת מגורים בישראל אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל
תנאי מוקדם לתוקף ביצוע הקניה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה.
מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.
הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.

2.פרטי משתמש
החנות תאפשר לך לרכוש מוצרים בדרך נוחה, קלה ומהירה במחירים אטרקטיביים.
בעת ביצוע עסקה באתר המשתמש יידרש להזין בממשק הקניה את פרטיו כנדרש המשתמש מאשר כי הפרטים שהוזנו הינם נכונים, מלאים ומדוייקים,ומסכים כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשית על פי רצונו ובהסכמתו.

ככל שהפרטים שימסרו יהיו שגויים או לא מדויקים חברת פלייטווטש בע"מ לא תוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. המשתמש מצהיר ומאשר כי ידוע לו שמסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית וכי נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים אזרחיים ופליליים, לרבות תביעות בגין נזקים שיגרמו לפלייטווטש בע"מ בשל כך.

3.ביצוע רכישה באתר
המכירה באתר הינה מכירה במחיר קבוע מראש עד גמר המלאי.במקרה של מכירה המתבצעת ולאחריה מתברר שאזל המלאי אז חברת פלייטווטש בע"מ תודיע בדואר אלקטרוני לרוכש בתוך שלושה ימי עסקים ממועד אישור פרטי הלקוח ע"י חברת האשראי ותאפשר לרוכש לבחור מוצרים חילופי או לבטל את העסקה.
התשלומים באתר יבוצעו בכרטיס אשראי בלבד. ללקוחות האוספים את המוצרים במחסן החברה נאפשר תשלום במזומן.
המשתמש ימסור את פרטיו האישיים הנדרשים לשם ביצוע העסקה והמשלוח
חברת פלייטווטש בע"מ תאמת את פרטי הלקוח עם חברת האשראי ורק לאחר קבלת אישור חברת האשראי תאושר ההזמנה.
במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי חברת האשראי יקבל מבצע הקניה הודעה מתאימה.